I.E.T.

Autoryzowany dystrybutor:

zadzwoń: +48 885 IET IET biuro@iet.com.pl

Poznaj nas

PROFESJONALNIE - RZECZOWO - TERMINOWO

I.E.T. Sp. z o.o. została powołana do realizacji zadań inwestycyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania odnawialnych źródeł energii przykładając duży nacisk na fachową obsługę inżynieryjną tak klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Spółka I.E.T. z siedzibą w Warszawie, specjalizuje się w projektowaniu oraz kompleksowej realizacji projektów w branży instalacyjnej dla obiektów użyteczności publicznej, mieszkalnej oraz przemysłowej.

Stosując zaawansowane technologie w wyposażeniu technicznym budowli w systemy: grzewcze, chłodnicze, klimatyzacji i wentylacji, wodno-kanalizacyjne, automatyki oraz elektryczne i energetyczne, kładziemy szczególny nacisk na ochronę środowiska naturalnego wykorzystując odnawialne źródła energii takie jak: pompy ciepła, systemy solarne i fotowoltaiczne, systemy kogeneracji, siłownie wiatrowe oraz wszelkie systemy odzysku energii.

Analizując w trakcie projektowania szereg różnych rozwiązań technicznych, dbamy nie tylko o jak najniższe koszty inwestycyjne, ale również minimalizując koszty eksploatacyjne, o jak najszybszy zwrot nakładów poniesionych podczas realizacji proponując taki dobór systemów i urządzeń które pozwalają na zachowanie rozsądnych proporcji między ceną a jakością.

Opracowane przez naszych inżynierów autorskie innowacyjne rozwiązania techniczne, wielokrotnie sprawdziły się podczas eksploatacji, przynosząc użytkownikom wymierne korzyści w postaci znacznych oszczędności zużywanej energii.

Jesteśmy gotowi do zaprezentowania zrealizowanych obiektów i objaśnienia zastosowanych w nich nowoczesnych rozwiązań.

Najnowsze aktualności I.E.T. for heat & cool zawsze znajdziesz na naszym profilu facebook'owym, zapraszamy do śledzenia.

Facebook