IET

Autoryzowany dystrybutor:

zadzwoń: +48 885 IET IET biuro@iet.com.pl

Pompy ciepła sprężarkowe na powietrze wentylacyjne

Pompy ciepła na powietrze wentylacyjne dedykowane są dla nowych oraz istniejących obiektów budowlanych wykonanych w technologiach energooszczędnych lub pasywnych o dobrych właściwościach termicznych oraz niskotemperaturowej instalacji grzewczej. Produkcja ciepła na potrzeby ogrzewania oraz produkcji c.w.u. odbywa się z wykorzystaniem ciepła odpadowego pozyskanego z powietrza wentylacyjnego.

Tym samym pompy ciepła na powietrze wentylacyjne pełni funkcję centrali wentylacyjnej instalacji rekuperacyjnej, zapewniając wymaganą krotność wymian powietrza w budynku nawet przy zamkniętych drzwiach i oknach.

Wybrane pompy ciepła na powietrze wentylacyjne NIBE:NIBE F100P

F100P to jednofunkcyjna pompa ciepła produkująca c.w.u. wykorzystująca energię z powietrza wywiewanego w zintegrowanym zbiorniku o pojemności 225l. Posiada wbudowaną grzałkę elektryczną o mocy 1,5kW.

Otwórz tabelę danych technicznych

Cena już od: 10 500,00 zł netto

Pobierz / otwórz instrukcję obsługi
NIBE F370

F370 to dwufunkcyjna pompa ciepła na powietrze wentylacyjne do ogrzewania obiektu i podgrzewu c.w.u. w zintegrowanym zbiorniku o pojemności 170l z funkcją wentylacji nawiewno-wywiewnej. Posiada wbudowaną grzałkę elektryczną o mocy 8,0 kW.

Otwórz tabelę danych technicznych

Cena już od: 21 900,00 zł netto

Pobierz / otwórz instrukcję obsługi
NIBE F470

F470 to dwufunkcyjna pompa ciepła na powietrze wentylacyjne do ogrzewania obiektu i podgrzewu c.w.u. w zintegrowanym zbiorniku o pojemności 170l z funkcją wentylacji nawiewno-wywiewnej. Posiada wbudowaną grzałkę elektryczną o mocy 10,25 kW.

Otwórz tabelę danych technicznych

Cena już od: 24 900,00 zł netto

Pobierz / otwórz instrukcję obsługi
NIBE F640

F640 to dwufunkcyjna pompa ciepła na powietrze wentylacyjne do ogrzewania obiektu i podgrzewu c.w.u. w zintegrowanym płaszczowym zbiorniku o pojemności 210l z funkcją wentylacji nawiewno-wywiewnej. Posiada wbudowaną grzałkę elektryczną o mocy 9,0 kW.

Otwórz tabelę danych technicznych

Cena już od: 23 900,00 zł netto

Pobierz / otwórz instrukcję obsługi* Podane ceny są cenami netto do których doliczyć należy obowiązujący podatek VAT który dla obiektów jednorodzinnych z usługą montażu wynosi 8%.

Facebook