I.E.T.

Autoryzowany dystrybutor:

zadzwoń: +48 885 438 438 biuro@iet.com.pl

Produkty:

Pompy ciepła sprężarkowe

Chcąc obniżyć koszty eksploatacji instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej bądź ciepła technologicznego z jednoczesnym zachowaniem najwyższego komfortu i bezpieczeństwa systemu należy koniecznie rozpatrzyć możliwość zastosowania sprężarkowej pompy ciepła, jako rozwiązania wykorzystującego odnawialne źródło energii jakim jest grunt, powietrze, woda głębinowa, wody otwarte np. jeziora, a nawet ciepło odpadowe z procesów produkcyjnych.

Dowiedz się więcej...


Pompy ciepła gazowe absorbcyjne

Gazowe absorpcyjne urządzenia w swoim działaniu opierają się na patencie Alberta Einsteina i Leo Szilarda z 1930 roku dotyczącego urządzenia chłodniczego, które ma możliwość przenoszenia energii cieplnej z miejsca o niższej temperaturze do miejsca o temperaturze wyższej dzięki m.in. różnicy ciśnień, różnicy gęstości, zastosowaniu absorbentu oraz dostarczenia ciepła, np. poprzez spalanie gazu czy podłączenie elektrycznego elementu grzejnego.

Dowiedz się więcej...


Kotły kondensacyjne

Technika kondensacyjna w porównaniu do tradycyjnej staje się powoli standardem zarówno w nowobudowanych obiektach jak również przy wymianie starych kotłów grzewczych. Zapewnia ona wymierne korzyści wynikające ze znacznie wyższej sprawności pozyskania energii powstałej ze spalania paliwa gazowego którym może być gaz ziemny, gaz skroplony (LPG) oraz olej opałowy. Jednocześnie emisja zanieczyszczeń jest nieporównywalnie niska w stosunku do alternatywnych metod pozyskania energii.

Dowiedz się więcej...


Centrale wentylacyjne

Zapewnienie komfortu w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, biurowych czy użyteczności publicznej to nie tylko ogrzewanie i chłodzenie, ale również wentylacja. Jej zadaniem jest zapewnienie minimum higienicznego na potrzeby bytowe użytkowników jak również usunięcie zanieczyszczeń takich jak wilgoć czy zapachy. W chwili obecnej odchodzi się od zastosowania w tym celu wentylacji grawitacyjnej na rzecz znacznie sprawniejszej oraz skuteczniejszej wentylacji mechanicznej.

Dowiedz się więcej...

Facebook